hétfő, április 27, 2015
image image image image image image image image
Projektlezáró családi nap Kedvenc programok között szerepelt a szájjal- és lábbal festés, a vaklabirintus, kerekes székes akadálypálya. Nagy sikere volt a zöld büfének és szívesen időztek el a látogatók a kiállított anyagok és a filmvetítés előtt...
Beiratkozás A 2015/2016. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:  2015. április 16. (csütörtök) 8.00 órától 19.00 óráig  2015. április 17.  (péntek) 8.00 órától 18.00 óráig
Túl a Maszat-hegyen Bizony ott jártunk, túl a Maszat-hegyen,és találkoztunk Varró Danival! Vele volt számos ismerősünk is. Többek között Muhi Andris,aki kalandjai során Badarországba is ellátogatott,majd a nagy Paca cárral is szembeszállt. Ott volt a szívünknek kedves Büdös Pizsamázó, Makula bácsi, a kékszemű ,daliás Luk gróf és a Maszat-hegy legtetejéről maga, Szösz néne.
Fogadd el!  3 héten keresztűl iskolánkban a különböző fogyatékossággal élő társaink felé fordulunk, „kinyitjuk” iskolánkat, és ők is meghívnak majd bennünket a saját iskolájukba. Igyekszünk majd minél többet megismerni a sérültek világából, a másság okozta hátrányokból...
Sulikuckó Sokféle szemüveg van, annyi bizonyos, de M e s e sz e m ü v e g e n keresztül szemlélődni és követni a mesék birodalmába a színeket, formákat, állatokat, hát azt bizony ezen a napon lehetett csak! A szemüveg tulajdonosai mindenre tudtak válaszolni, még a kis laptopon is képesek voltak az egész vidám állatkertet kiszínezni.
Sporttagozatot indítunk A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola régi hagyományainak megfelelően felvételt hirdet sporttagozatos osztályába a 2015-16-os tanévre. Az érdeklődők két időpontban vehetnek részt kiválasztó edzésen...
Nyári táborok Ó, ió, ció, máris itt a vakáció! Míg az óvodás- és iskoláskorú gyerekeknek nagy öröm a nyári szünet, a szülőknek kis túlzással ugyan, de a két és fél hónap folyamatos szervezést, logisztikai megoldások keresését jelenti.
A csoda világa a Rákócziban „Ha efféle dolgokról olvastam, olyan volt, mintha elutaznék egy csodálatos világba, amelyről senki sem tud, és az izgalmat nemcsak a tanulás öröme jelentette, hanem az is, hogy az ember különlegessé vált általa.” (Feynman)

rakoczi

ONKENTESEN

EBEDBEFIZETES

ISKOLABEMUTATO

video

TAPOSDLAPOSRALOGO

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

SULIUJSAGSULIUJSAG

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa291
mod_vvisit_counterTegnap906
mod_vvisit_counterEzen héten291
mod_vvisit_counterMúlt héten7855
mod_vvisit_counterEbben hónapban28028
mod_vvisit_counterMúlt hónapban38002
mod_vvisit_counterÖsszesen1404100
.

Elérhetőség:

elerhetoseg

iskola alma logo

hatartalanul logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 18 vendég böngészi
Ma, Zita napja van. Holnap Valéria napja lesz.