szombat, május 30, 2015
image image image image image image image image
Tavaszi papírgyűjtés IDŐPONT: 2015. MÁJUS 26. (KEDD)
7.30-15.30 ÓRA
HELYSZÍN: AZ ISKOLA NAGYUDVARA KÉRJÜK, TÁMOGASD A DIÁKÖNKORMÁNYZAT AKCIÓJÁT!
A sport napja 2015. június 5-6-án 5. alkalommal rendezik meg a Kecskeméti Nagy Sportágválasztót. Az iskolák számára a szervezett program június 5-én pénteken 9-16 óra között lesz. Iskolánk is csatlakozott a programhoz, minden osztályunkal kilátogatunk a Szabadidő Parkba.
Projektlezáró családi nap Kedvenc programok között szerepelt a szájjal- és lábbal festés, a vaklabirintus, kerekes székes akadálypálya. Nagy sikere volt a zöld büfének és szívesen időztek el a látogatók a kiállított anyagok és a filmvetítés előtt...
Beiratkozás A 2015/2016. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:  2015. április 16. (csütörtök) 8.00 órától 19.00 óráig  2015. április 17.  (péntek) 8.00 órától 18.00 óráig
Túl a Maszat-hegyen Bizony ott jártunk, túl a Maszat-hegyen,és találkoztunk Varró Danival! Vele volt számos ismerősünk is. Többek között Muhi Andris,aki kalandjai során Badarországba is ellátogatott,majd a nagy Paca cárral is szembeszállt. Ott volt a szívünknek kedves Büdös Pizsamázó, Makula bácsi, a kékszemű ,daliás Luk gróf és a Maszat-hegy legtetejéről maga, Szösz néne.
Fogadd el!  3 héten keresztűl iskolánkban a különböző fogyatékossággal élő társaink felé fordulunk, „kinyitjuk” iskolánkat, és ők is meghívnak majd bennünket a saját iskolájukba. Igyekszünk majd minél többet megismerni a sérültek világából, a másság okozta hátrányokból...
Nyári táborok Ó, ió, ció, máris itt a vakáció! Míg az óvodás- és iskoláskorú gyerekeknek nagy öröm a nyári szünet, a szülőknek kis túlzással ugyan, de a két és fél hónap folyamatos szervezést, logisztikai megoldások keresését jelenti.
A csoda világa a Rákócziban „Ha efféle dolgokról olvastam, olyan volt, mintha elutaznék egy csodálatos világba, amelyről senki sem tud, és az izgalmat nemcsak a tanulás öröme jelentette, hanem az is, hogy az ember különlegessé vált általa.” (Feynman)

rakoczi

ONKENTESEN

EBEDBEFIZETES

ISKOLABEMUTATO

video

TAPOSDLAPOSRALOGO

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

SULIUJSAGSULIUJSAG

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa1343
mod_vvisit_counterTegnap2083
mod_vvisit_counterEzen héten14432
mod_vvisit_counterMúlt héten15145
mod_vvisit_counterEbben hónapban68501
mod_vvisit_counterMúlt hónapban32185
mod_vvisit_counterÖsszesen1476758
.

Elérhetőség:

elerhetoseg

iskola alma logo

hatartalanul logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 29 vendég böngészi
Ma, Janka és Zsanett napja van. Holnap Angéla és Petronella napja lesz.