szerda, április 23, 2014
image image image image image image image image
Nyári táborok Ó, ió, ció, máris itt a vakáció! Míg az óvodás- és iskoláskorú gyerekeknek nagy öröm a nyári szünet, a szülőknek kis túlzással ugyan, de a két és fél hónap folyamatos szervezést, logisztikai megoldások keresését jelenti. A Nyitott Szemmel Egyesület az alábbi táborokal vár mindenkit...

Családi nap időpont változás Tájékoztatni szeretnénk mindenkit, hogy az eredetileg március 22-ére szombatra tervezett családi nap május 24-én kerül majd megrendezésre. Témája: Mindenki sportoljon!
Tavaszi papírgyűjtés Április 15-én, kedden 7.30 és 15 óra között tavaszi papírgyűjtés lesz.
Várunk: újságot, kartont, könyvet.
Helyszín: nagy udvar
Március 15-ei megemlékezés Március 14-én 10 órától iskolánk tanulói ünnepi megemlékezést láthattak az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 166. évfordulója alkalmából a 8.a osztály előadásában...
Petőfi Szavalóverseny Március 15-e megünnepléséhez kapcsolódva a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola hagyományaihoz híven idén is megrendezte a városi színű Petőfi Sándor szavalóversenyét III. 5-én. A város 11 iskoláját összesen 26 tanuló képviselte...
Taposd Laposra! Már csak alig 3 hónap maradt az idei Tapossa Laposra! versenyből. Fogjatok össze, hogy minél több palackot tudjatok gyűjteni osztályotok számára, ezzel együtt a környezetünket is védeni tudjuk. Megéri, hiszen értékes nyereményeket lehet nyerni...
 
Egy iskola, amely sajátos arculatú Köszönjük iskolánk iránti érdeklődését, reméljük, velünk együtt úgy érzi, jó helyen jár! Kérem Önt, hogy ismerje meg intézményünket, s kívánom, hogy gyűjtsön és kapjon minél több információt rólunk honlapunkon keresztül, s ha felkeltettük érdeklődését, arra biztatom, hogy látogasson el hozzánk személyesen is!
Miért a Rákóczi iskola? Haladva a kor igényeivel, az iskola kibővítette és új tartalommal töltötte meg az eddig is meglevő irányultságait. A 2013/14-es tanévben két idegen nyelvi, egy matematika-informatika, és újdonságként egy természettudományos irányultságú osztályt indítottunk, és a következő tanévben is ilyen irányultságu osztályokat szeretnénk indítani.

baiskolazasplakat220

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa185
mod_vvisit_counterTegnap732
mod_vvisit_counterEzen héten1539
mod_vvisit_counterMúlt héten4518
mod_vvisit_counterEbben hónapban14496
mod_vvisit_counterMúlt hónapban26666
mod_vvisit_counterÖsszesen865324
.

Elérhetőség:

elerhetoseg

iskola alma logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 6 vendég böngészi
Ma, Béla napja van. Holnap György napja lesz.