kedd, január 27, 2015
image image image image image image image image
Második nyílt nap A mai nap is kinyitotta az iskola a kapuit a nagycsoportosok számára. A matematika – informatika és a testnevelés – sport irányultság mutatkozott be. Az első órában a számok világával ismerkedhettek meg a gyerekek.
Nyílt napot tartottunk A szürkés, esőfelhővel teli égbolt sem riasztott el jó néhány apróságot, hogy szüleikkel együtt meglátogassanak minket az első nyílt napunkon. Több osztály volt a helyszín, így bepillanthattak elsősök, másodikosok sőt negyedikes gyerekek iskolai munkájába is...
Nyílt napjaink Szeretettel várják a leendő elsős tanító nénik – és tanító bácsi - a Kedves Szülőket – nagycsoportos gyermekükkel együtt – 2015. január 20-án és 21-én tartandó Nyílt napunkra…
Télapós kézműves foglalkozás Január 8-án közel ötven óvodás lepte meg látogatásával iskolánkat. Kíváncsi tekintettel várták, hogy vajon mi vár rájuk a híres- nevezetes iskolában, amit már olyannyira várnak nagycsoportosként. Mialatt megérkeztek, Gyöngyi néni Hótündérrel találkozott, aki egy levelet küldött nekik...
Alapítványi bál A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány kuratóriuma, a Szülői Közösség és a rákóczis nevelőtestület nevében szeretettel hívjuk és várjuk Önöket a 2015. január 24-én 19 órakor SZÜLŐK-NEVELŐK báljára. Idén megújjulunk mind a vacsora, mind a zenész területén...
KTE-sek Karácsonyoztak Nálunk Pénteken a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolába adott helyet a KLC-KTE SI évzárójának, melyen a vezetők, a gyerekek, valamint az edzők mellett, természetesen a szülők jelenlétére is számítottak. A pályán, valamint a lelátón is nagy létszámú közönség gyűlt össze, akiket színes programokkal vártak a szervezők.
Randevú a Mikulással Az egyetlen igazi Mikulás december 1-jén érkezett Magyarországra és hozta el mindenkinek Karácsony üzenetét. Iskolánkba személyesen nem jutott el, bokros teendői elszólították, de szeretetét, az együtt készülődés örömét nekünk is megmutatta...
A csoda világa a Rákócziban „Ha efféle dolgokról olvastam, olyan volt, mintha elutaznék egy csodálatos világba, amelyről senki sem tud, és az izgalmat nemcsak a tanulás öröme jelentette, hanem az is, hogy az ember különlegessé vált általa.” (Feynman)

rakoczi

ONKENTESEN

EBEDBEFIZETES

ISKOLABEMUTATO

video

TAPOSDLAPOSRALOGO

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

SULIUJSAGSULIUJSAG

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa1311
mod_vvisit_counterTegnap2692
mod_vvisit_counterEzen héten4003
mod_vvisit_counterMúlt héten11418
mod_vvisit_counterEbben hónapban66176
mod_vvisit_counterMúlt hónapban39451
mod_vvisit_counterÖsszesen1289728
.

Elérhetőség:

elerhetoseg

iskola alma logo

hatartalanul logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 101 vendég böngészi
Ma, Angelika napja van. Holnap Károly és Karola napja lesz.