vasárnap, március 29, 2015
image image image image image image image image
Családi Nap Kedves Szülők, Hozzátartozók, Tanulók! Szeretettel meghívjuk Önt/Titeket CSALÁDI NAPUNKRA 2015. március 28. 8:30 - 11:30 melyet FOGADD EL! címmel AZ ÉRZÉKENYÍTÉS JEGYÉBEN tartunk!
Túl a Maszat-hegyen Bizony ott jártunk, túl a Maszat-hegyen,és találkoztunk Varró Danival! Vele volt számos ismerősünk is. Többek között Muhi Andris,aki kalandjai során Badarországba is ellátogatott,majd a nagy Paca cárral is szembeszállt. Ott volt a szívünknek kedves Büdös Pizsamázó, Makula bácsi, a kékszemű ,daliás Luk gróf és a Maszat-hegy legtetejéről maga, Szösz néne.
Fogadd el!  3 héten keresztűl iskolánkban a különböző fogyatékossággal élő társaink felé fordulunk, „kinyitjuk” iskolánkat, és ők is meghívnak majd bennünket a saját iskolájukba. Igyekszünk majd minél többet megismerni a sérültek világából, a másság okozta hátrányokból...
Sulikuckó Sokféle szemüveg van, annyi bizonyos, de M e s e sz e m ü v e g e n keresztül szemlélődni és követni a mesék birodalmába a színeket, formákat, állatokat, hát azt bizony ezen a napon lehetett csak! A szemüveg tulajdonosai mindenre tudtak válaszolni, még a kis laptopon is képesek voltak az egész vidám állatkertet kiszínezni.
Farsangi sulikuckó Nem is sejtették a Suli-kuckóba látogató gyerekek, micsoda fergeteges vidámság vár rájuk! Színezni ugye mindenki szeret, de a mini laptopokon még is csak más! Rettentő jó mókázni a színekkel, még akkor is, ha makrancoskodik az egér...
Sporttagozatot indítunk A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola régi hagyományainak megfelelően felvételt hirdet sporttagozatos osztályába a 2015-16-os tanévre. Az érdeklődők két időpontban vehetnek részt kiválasztó edzésen...
Nyári táborok Ó, ió, ció, máris itt a vakáció! Míg az óvodás- és iskoláskorú gyerekeknek nagy öröm a nyári szünet, a szülőknek kis túlzással ugyan, de a két és fél hónap folyamatos szervezést, logisztikai megoldások keresését jelenti.
A csoda világa a Rákócziban „Ha efféle dolgokról olvastam, olyan volt, mintha elutaznék egy csodálatos világba, amelyről senki sem tud, és az izgalmat nemcsak a tanulás öröme jelentette, hanem az is, hogy az ember különlegessé vált általa.” (Feynman)

rakoczi

ONKENTESEN

EBEDBEFIZETES

ISKOLABEMUTATO

video

TAPOSDLAPOSRALOGO

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

SULIUJSAGSULIUJSAG

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa746
mod_vvisit_counterTegnap880
mod_vvisit_counterEzen héten8843
mod_vvisit_counterMúlt héten10361
mod_vvisit_counterEbben hónapban35041
mod_vvisit_counterMúlt hónapban41730
mod_vvisit_counterÖsszesen1373111
.

Elérhetőség:

elerhetoseg

iskola alma logo

hatartalanul logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 12 vendég böngészi
Ma, Auguszta napja van. Holnap Zalán napja lesz.