csütörtök, augusztus 21, 2014
image image image image image image image image
Önkéntesen Szeretnénk iskolánk környezetét ápoltabbá, gondozottabbá tenni már a tanévnyitó ünnepélyre. E téren is akad teendőnk bőven, bár ehhez eszközök nem állnak rendelkezésünkre. Várjuk mindazok jelentkezését, akik szeretnek kertészkedni, tudnak füvet, sövényt vágni, fát metszeni. Minden segítséget köszönettel veszünk, ÖNKÉNTESÜNK szabadidejéhez igazodunk...
Tankönyvek átvétele 2-8. osztályosok: augusztus 25. hétfő, 26. kedd 7.30 - 10.00  és 15.00 - 18.30. A tankönyvek átvételével kapcsolatos további információk olvashatók...
Fontos dátumok iskolakezdésre Első tanítási nap, tanévnyitó, pótvizsga és egyéb fontos információk tanévkezdésre, és a tanévkezdő kiadvány...
Sportolt az iskola A sport és a játék kapta a főszerepet legutóbbi családi napunkon, melyet május 24-én délelőtt tartottunk iskolánkban. A sportcsarnokunkban változatos ügyességi játékokban próbálhatták ki magukat gyerekek, felnőttek egyaránt. Volt célba dobás, ugróiskola, floor-ball, akadálypálya, trx, ping-pong labda fújás. A focipályán az óvodástól a felnőttig együtt játszott minden korosztály...
Robotika szakkör A Nyitott Szemmel Egyesület a Nemzeti Tehetség Programnak köszönhetően elnyert egy NTP-MTI-13-0029 tehetséggondozó pályázatot. Projektünk legfontosabb célja az volt, hogy a diákok játékos formában megismerkedhessenek a programozás, majd a robotprogramozás alapjaival, hobbirobotok és programozható robotok segítségével...
Trianoni megemlékezés Az iskolánk 1 hetes trianoni projekten vett részt, melynek keretein belül plakátokat készítettek, emlékművet látogattak és megemlékezésen vettek részt...
Írországban jártunk... Az erő bennem van … (I’ve got the power in me….) énekeltük napjában többször harsogva az írországi Euroball találkozón. Persze nem valami science fiction összejövetelen szólt a dal, hanem egy két éven át tartó sikeres és rengeteg munkát felölelő nemzetközi együttműködés résztvevői érezték úgy, hogy az a közös erő, ami annyi nehézségen át összetartotta 6 ország csapatát, mindenkiben ott van.
Egy iskola, amely sajátos arculatú Köszönjük iskolánk iránti érdeklődését, reméljük, velünk együtt úgy érzi, jó helyen jár! Kérem Önt, hogy ismerje meg intézményünket, s kívánom, hogy gyűjtsön és kapjon minél több információt rólunk honlapunkon keresztül, s ha felkeltettük érdeklődését, arra biztatom, hogy látogasson el hozzánk személyesen is!

baiskolazasplakat220

ONKENTESEN

EUROBALL

ISKOLABEMUTATO

video

TAPOSDLAPOSRALOGO

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

SULIUJSAGSULIUJSAG

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa1305
mod_vvisit_counterTegnap1766
mod_vvisit_counterEzen héten6665
mod_vvisit_counterMúlt héten5449
mod_vvisit_counterEbben hónapban22042
mod_vvisit_counterMúlt hónapban38718
mod_vvisit_counterÖsszesen1029228
.

Elérhetőség:

elerhetoseg

iskola alma logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 23 vendég böngészi
Ma, Sámuel és Hajna napja van. Holnap Menyhért és Mirjam napja lesz.