kedd, szeptember 27, 2016
image image image image image image image image
Gesztenye gyűjtő verseny Kedves Gyerekek! Gesztenye gyűjtő versenyt hírdet az iskola. Nevezési feltétel 2 kg gesztenye osztályonként. Határidő: október 14. A főnyeremény egy ínycsiklandó meglepetés...
Őszi papírgyűjtés Ebben a félévben is lesz papírgyűjtés értékes nyereményekért.
Időpont: 2015. október 26. (szerda) 7:00-16:00
Helyszín: a nagyudvar

Tanév rendje 2016/2017 A tanév rendje olvasható itt. Szülői értekezletek, fogadóórák, szünetek, rendezvények és minden fontos dátum...
Nagy Vagy Iskolánk, második alkalommal vett részt a „Nagy Vagy” országos sportvetélkedőn, melyet a TV2 közvetített. Csapatunk nagyszerű teljesítményt nyújtott, és az előző évhez hasonlóan idén is első helyen végzett.
Boldogság van! Egyre több országban sikerrel alkalmazzák a Boldogságórákat, amelyeken a diákok csoportosan és egyénileg ismerik meg a boldogság fő összetevőit. Mindeközben olyan gyakorlatok elvégzésére inspirálják őket, amelyek hozzájárulnak a gyerekek boldogságszintjének növekedéséhez. A mi iskolánk is csatlakozott 5 osztállyal a kezdeményezéshez...
Csengetési rend változás Szeptember 5-e hétfőtől változik a csengetési rend az iskolában. Az új csengetési rendet itt lehet megnézni... 
Sportosztályunk A sportosztályunk 22 fővel, 14 fiú futballista palántával és 8 kézilabdázni vágyó leánnyal indult el. A többi osztályhoz képest eltérés, hogy nálunk 6 testnevelés óra van, ennek keretében 2 órában bontásban a gyerekek a sportáguknak megfelelő képzésben részesülnek...
Egy iskola, amely sajátos arculatú Köszönjük iskolánk iránti érdeklődését, reméljük, velünk együtt úgy érzi, jó helyen jár! Kérem Önt, hogy ismerje meg intézményünket, s kívánom, hogy gyűjtsön és kapjon minél több információt rólunk honlapunkon keresztül, s ha felkeltettük érdeklődését, arra biztatom, hogy látogasson el hozzánk személyesen is!

Ki olvas minket?

Oldalainkat 45 vendég böngészi
Ma, Adalbert napja van. Holnap Vencel napja lesz.