szerda, augusztus 31, 2016
image image image image image image image image
Tankönyvek átvétele 5., 6., 7., és 8. évfolyam számára  augusztus 24. (szerda)        7.30-13.00-ig  augusztus 25. (csütörtök)   13.00-18.00-ig Az alsó tagozatosok a tanévnyitó ünnepség után az osztálytermeikben kapják meg a tankönyveiket.
Tanévnyitó ünnepség A tanévnyitó ünnepség augusztus 31-én szerdán 17.00-kor kezdődik. Várunk mindenkit sok szeretettel!
Javítóvizsgák időpontjai A javítóvizsgák időpontjai olvashatók itt.
Mosolyra Hangolók Iskolánkban adott koncertet a Mosolyra Hangolók zenekar 2016. június 13-án. Az együtt zenélést, éneklést már áthatotta a közeledő vakáció gondolata.
Időutazáson II. Rákóczi Ferenc fejedelemmel  A „Children in a Europe of 2020” című Erasmus+ iskolai együttműködési projekt keretében a Rákóczi tagiskola tanárai és tanulói 27 diákot és 15 tanárt láttak vendégül 2016.04.11-15 között. A vendégek a partneriskolákból, Spanyolországból, Dániából, Hollandiából, Finnországból és Ciprusról érkeztek.
Határtalanul 2016 Iskolánk 43 tanulója 5 pedagógus kíséretével 2016 május 10-13. között 4 napos erdélyi tanulmányi kiránduláson vett részt. A Fedezd fel Erdély természeti és történelmi kincseit! című projekt megvalósításához szükséges összeget az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt HATÁRTALANUL! program Tanulmányi kirándulás hetedikeseknek című pályázati felhívásra készített munkánkkal nyertük, összesen 1 114 040 Ft összegben.
Aszfaltrajz verseny 2016.05.20-án a Kodály Iskola belső udvarán 78 csapat részvételével aszfaltrajz verseny került megrendezésre. A rajzok témája a dzsungel volt. Büszkék vagyunk iskolánk 3.c osztálysaira, akik a verseny külön díját nyerték el, korcsoportjukban. Gratulálunk a csapat tagjainak!
Sportosztályunk A sportosztályunk 22 fővel, 14 fiú futballista palántával és 8 kézilabdázni vágyó leánnyal indult el. A többi osztályhoz képest eltérés, hogy nálunk 6 testnevelés óra van, ennek keretében 2 órában bontásban a gyerekek a sportáguknak megfelelő képzésben részesülnek...

Ki olvas minket?

Oldalainkat 5 vendég böngészi
Ma, Erika és Bella napja van. Holnap Egyed és Egon napja lesz.