szombat, február 13, 2016
image image image image image image image image
VII. Szabadidős foglalkozás Hétfő, kedd és újra szerda. Ha szerda, akkor leendő elsősök kacagása tölti be iskolánkat. Február 3-án szabadidős foglalkozáson vettek részt a kicsik. Szivacskézin különböző sorversenyeken bizonyíthatták az ovisok ügyességüket, kitartásukat, összetartásukat.
Nyílt napjaink Ezennel közhírré tétek és kidoboltatik, hogy 2016. február 16-17-én iskolánk NYÍLT NAPOT rendez a nagycsoportos óvodásoknak és szüleiknek! Az 1.-2. órában a leendő elsős tanító nénik tartanak magyar, matematika órákat, melybe a kicsik is bekapcsolódhatnak és aktív részesei lehetnek. A 3. órában irányultsági - angol, német, informatika, testnevelés - órákon lehet részt venni...
Farsangi mulatság Február 5-én, pénteken délután került megrendezésre az iskolában a farsang. Ezt a napot minden gyerek titkon várja. Az utolsó hónapokban már elkezdődik a visszaszámolás. Hetekkel az ominózus nap előtt elkezdődik az ötletelés – anya idén minek öltözzek be – hangzik el a szokásos kérdés.
VII. Sulikuckó A gyerekek csivitelése a mai délutánon is felélénkítette az iskola folyosóit. Mozgásos játékkal indítottuk a közös munkát, majd az időjárásra ,évszakokra, farsangi szokásokra koncentrálva igaz-hamis állításokkal tettük próbára egymás éberségét.
VI. Szabadidős foglalkozás Hétről-hétre újabb csoda és varázslat várja iskolánkban a leendő elsősöket. Így volt ez január 20-án is. Mónika néni ismét a természettudományok világába vezette el a kicsiket kutatva az "árnyékokat"...
III. Árpádvárosi ovisok látogatása Kíváncsi tekinteteket vettek észre iskolánk tanulói az ajtóból ki-ki leselkedve, ahogy megérkeztek a szomszédból ovis látogatóink immáron harmadik alkalommal. Izgatottan várták őket, mivel már sokat okosodtak a tanító néniktől, s ezzel szerettek volna mielőbb el is dicsekedni.
VI. Sulikuckó 2016. január 13-án elérkeztünk a hatodik Iskolaváró Sulikuckóhoz. Nagy Óvodásaink már várják az elkövetkezendő alkalmakat, hogy újra "iskolásként" alkothassanak nálunk. A mai kirándulás többek között a síkidomok világába vezetett...
Sportosztályunk A sportosztályunk 22 fővel, 14 fiú futballista palántával és 8 kézilabdázni vágyó leánnyal indult el. A többi osztályhoz képest eltérés, hogy nálunk 6 testnevelés óra van, ennek keretében 2 órában bontásban a gyerekek a sportáguknak megfelelő képzésben részesülnek...

Ki olvas minket?

Oldalainkat 22 vendég böngészi
Ma, Ella és Linda napja van. Holnap Bálint és Valentin napja lesz.